eMule İNDİR [Güncel Sürüm]

Lisans: ÜCRETSİZ
Sürüm: Güncel Sürüm
Boyut: ~+ 3 mb
Uyumluluk: WindowsEMule, eDonkey2000 ağı üzerine kurulu fakat standart istemciden daha fazla özellik sunan bir dosya paylaşım istemcisidir.

Müşteriler, güvenli bir ağ oluşturmak için birkaç ağ kullanmaktadır. (ED2K, Source Exchange, Kad) Kad artık açık bir kontrol aşamasındadır.
EMule Kuyruğu ve Kredi sistemi, ağa geri yükleyenlere destek vererek her insanın istediği dosyayı almasını sağlamaya yardımcı olur.
EMule tamamen ücretsizdir. EMule ek olarak herhangi bir Adware, Spyware ve ötekilerden tamamen arındırılmıştır. Bunu eğlence ve informasyon için yapıyoruz, para için değil.Her dosya hatasız bir dosya sağlamak için indirirken bozulmalar olup olmadığını denetim etti.
EMule Akıllı Yolsuzluk kontrolü, bozuk parçaların düzeltilmesini hızlandırmaya destek sunar.
Otomatik öncelikler ve Kaynak yönetimi, onları izlemene gerek kalmadan birçok yüklemeye başlamanızı sağlar.
Önizleme işlevi, tamamlanmadan önce Videolarınıza ve Arşivlerinize bakmanızı sağlar. Video önizleme için, Video Lan İstemcisini öneririz.
EMule, web servislerine ve internete hızlıca erişmenizi sağlayan bir web sunucusuna sahiptir.
Onları organize etmek için indirmeniz için kategoriler oluşturabilirsiniz.
İstediğiniz dosyayı bulmak için eMule, Sunucular (yerel ve Küresel), web tabanlı (Jigle ve Filedonkey) ve Kad (Still in Alpha) olmak üzere geniş bir arama olanağı sunar.
EMule ek olarak aramaları çok daha elastik hale getiren çok kompleks Boolean aramaları yapmanıza izin verir.
Mesajlaşma ve arkadaşlık sistemi ile öteki İstemcilere ileti gönderebilir ve bunları arkadaş olarak ekleyebilirsiniz. Arkadaş listenizde, bir arkadaşınızın çevrimiçi olup olmadığını her süre görebilirsiniz.
IRC istemcisindeki kurulum ile, dünyadaki öteki indiriciler ve chatters'larla sohbet edebilirsiniz

Etiketler: eMule indir son sürüm

Share this

Related Posts

Previous
Next Post »