Process Explorer İNDİR [Güncel Sürüm]

Lisans: ÜCRETSİZ
Sürüm: Güncel Sürüm
Boyut: ~+ 1,84 mb
Uyumluluk: WindowsProcess Explorer, vazife Yöneticisi'nin bıraktığı yerden alan hafifçe ve taşınabilir gelişmiş bir süreç yönetimi yardımcı programıdır. Uygulama simgesi, komut satırı, tam resim yolu, hafıza istatistikleri, kullanıcı hesabı ve güvenlik özellikleri de dahil olmak üzere bir süreç hakkında detaylı bilgi gösterecektir.Process Explorer belirli bir işlemi yakınlaştırmanızı sağlar. Yüklediği DLL'leri yada açık olan işletim sistemi kaynak kollarını listeleyebilirsiniz. Alt, her süre haiz oldukları hesapların adları da dahil olmak üzere o anda etkin olan işlemlerin bir listesini gösterirken, alt pencerede görüntülenen bilgiler, Process Explorer'ın bulunduğu moda bağlıdır.

Process Explorer tanıtıcı modda ise, üst pencerede seçilen işlemin tanıtıldığı tutamaçları görmüş olacaksınız sadece Process Explorer DLL modundaysa, işlemin yüklediği DLL'leri ve hafıza eşlemeli dosyaları görürsünüz.

Process Explorer'ın benzersiz özellikleri, DLL sürümü sorunlarını seyretmek yada sızıntıları gidermek için yararlıdır ve Windows ve uygulamaların çalışma biçimine ilişkin fikir verir.

Etiketler: Process Explorer indir son sürüm

Share this

Related Posts

Previous
Next Post »