Safari İNDİR [Güncel Sürüm]

Lisans: ÜCRETSİZ
Sürüm: Güncel Sürüm
Boyut: ~+ 36 mb
Uyumluluk: WindowsAniden, web tarayıcıları sizi internete götürür. Sadece, piyasaya çıktığından beri Safari, çubuğu web tarayıcıları için daha yüksek bir seviyeye getirdi. Taramanın tadını çıkaran sofistike tasarım öğelerini tanıttı. Kullanımı kolay olan Safari, yolunuzdan uzak kaldı ve siteden siteden kolayca gezinmenize izin veriyor.


Daha çok göz atma alanı: Safari, tarayıcıyı vurgulamak için değil, tarayıcıyı vurgulamak üzere tasarlanmıştır. Tarayıcı çerçevesi tek piksel genişliğindedir. Gerektiğinde yalnızca bir kaydırma çubuğu görürsünüz. Varsayılan olarak, durum çubuğu yok. Bunun yerine, sayfa ilerledikçe bir ilerleme göstergesi açılır. Sekmeli göz atma, tarayıcıların en üstünde sekmeler bulacağınız, internet sayfalarını görüntülemek için daha geniş bir pencere açtığınız anlamına gelir. Mükemmel bir tarayıcı olan Safari, internetin keyfini çıkarmanızı sağlar.

İhtiyacınız olan siteleri bulun: Geçmişte ziyaret ettiğiniz ama hatırlayamadığınız bir siteyi mi aramıştınız? Eskiyi en iyi arama terimlerini kullanarak siteleri hızla bulmak için Tüm Geçmişi Arama kullanın. Ve Cover Flow'daki bir web sayfasını tıkladığınızda, onu aslına bakarsan aradığınız siteymiş şeklinde tanımış olmuş olursunuz. Tahmin etmen gerekmiyor. Bunun benzer biçimde yenilikçi özellikler, göz atmanın ne denli iyi olabileceğini gösterir.

Hız ihtiyacınızı karşılayın: Dünyanın en hızlı tarayıcısı olan Safari'nin hızı vardır. Niçin sayfaların yüklenmesini beklemelisin? Bu arama sonuçlarını görmek, en yeni haberleri almak, şu anki hisse fiyatlarını denetim etmek istiyorsun.

Safari tarayıcınızdan daha fazla yararlanmak istiyorsanız, kullanışlı rehberlerimize göz atın

Etiketler: Safari indir son sürüm 

Share this

Related Posts

Previous
Next Post »