Speccy İNDİR [Güncel Sürüm]

Lisans: ÜCRETSİZ
Sürüm: Güncel Sürüm
Boyut: ~+ 6 mb
Uyumluluk: WindowsSpeccy, bilgisayarınız için kapsamlı, hafif, gelişmiş bir sistem informasyon aracıdır. Bilgisayarınızdaki her bir donanım parçası hakkında detaylı istatistikler sağlar; CPU, Anakart, RAM, Grafik Kartları, sabit Diskler, Optik Sürücüler ve Ses desteği de dahil olmak üzere. Buna ek olarak, Speccy farklı bileşenlerin sıcaklıklarını da ekler, böylece bir mesele olup olmadığını kolayca görebilirsiniz!Temel Özellikler:

İşlemci markası ve modeli.
Sabit disk boyutu ve hızı.
Hafıza miktarı (RAM).
Grafik kartı.
İşletim sistemi.
Optik Sürücüler.
Hız göstergesi.
İlk bakışta Speccy, sistem yöneticileri ve güçlü kullanıcılar için bir uygulama gibi görünebilir. Mutlaka, ama Speccy hem de gmeşhurk kullanıcılara da yardımcı olabilir. Speccy ile, kolay bir paylaşım için tarama neticelarınızı doğrudan bir anlık fotoğraf, XML veya metin dosyası olarak kaydedebilirsiniz. Bu veriler, teknik destek konusunda yardım için kullanışlı olabilir.

Speccy ile sisteminizin hızlı bir özetini elde edebilirsiniz yahut bilinçli yükseltme ve satın alma kararları almak için PC donanımınızın her alanına derinlemesine dalabilirsiniz. Böylece, örneğin, sisteminize daha fazla bellek eklemeniz gerekiyorsa, bilgisayarınızın kaç tane hafıza yuvası ve aslına bakarsanız yüklü olduğunu kontrol edebilirsiniz. Peşinden, yüklemiş olduğunuz ürünleri eklemek yada değiştirebilmek için doğru hafıza türünü satın alabilirsiniz.

Genel olarak, Speccy, sisteminizde kurulu olan her donanım için bir temiz arabirimde ihtiyacınız olan tüm bilgileri verir. Hızlı, rahat ve hafif gezinilebilir.

Etiketler: Speccy İNDİR son sürüm

Share this

Related Posts

Previous
Next Post »