uTorrent İNDİR [Güncel Sürüm]

Lisans: ÜCRETSİZ
Sürüm: Güncel Sürüm
Boyut: ~+ 2,14 mb
Uyumluluk: WindowsDiğer BitTorrent istemcilerinde bulunan özellikler planlama, bant genişliği önceliği, RSS otomatik indirme ve BitComet-Mainline DHT ile uyumluluk dahil olmak üzere μTorrent'tedir. ΜTorrent ek olarak, eş değişimini ve Protokol Şifreleme ortak spesifikasyonunu (Vuze / Azureus 2.4.0.0 ve üzeri ve BitComet 0.63 ve üstü ile uyumludur) destekler.

Mevcut biroldukça sel istemcisinin aksine, μTorrent kıymetli sistem kaynaklarını tüketmez; aslına bakarsak program çoğu zaman ortalama çalışır. 6MB hafıza. ΜTorrent, 1 MB'den küçük tek bir yürütülebilir dosyanın içinde bulunur.
Özellikleri şunlardır:

vaziyet çubuğuna BitTorrent Labs simgesi
Paket ve BitTorrent Labs için menü öğelerine yardımcı olun
OpenX'i kaldırmak için günlüğe kaydetme ayarlarını değiştirin
Reklamları şimdi yenilemek için klavye kısayolu
"I" üzerine fareyle üzerine gelindiğinde yer paylaşımı görüntüsü
Özel PDD
Teredo Tünelleme / IPv6 desteği
Tüm Windows sürümleri için UPnP desteği
Akran değişimi
Protokol Şifrelemesi
Simgeler, araç çubuğu grafikleri ve durum simgesi değiştirmeleri için özelleştirme seçenekleri çok geniştir; kendi bileğinizi oluşturabilirsiniz. ΜTorrent yerelleştirme desteğini ihtiva eder ve dil desteği vardır; bu yüzden otomatikman sistem dilinize dönüşecektir.

ΜTorrent yazılımı yalnızca daha azca kaynak kullanacak ve daha büyük BitTorrent istemcileri ile karşılaştırılabilir işlevsellik sunacak şekilde tasarlandı. ΜTorrent çok kullanışlı; Program güncellemeleri planlanmaz ve yalnızca iyice kontrol edildiğinde serbest bırakılır. Bu ürün, Windows'un tüm büyük sürümlerinde kullanılabilir.

ΜTorrent minik bir pakette yüksek kaliteli hizmet sunmaktadır.

Etiketler: uTorrent indir son sürüm

Share this

Related Posts

Previous
Next Post »